درباره ما

photo_01

ما را بهتر بشناسید

ما شرکت سبز آفرینان هستیم.
شرکت توسعه آبیاری نوین سبزآفرینان، با هدایت کارآفرین برترملی “جناب علیرضا رضائی عارف” ایده پرداز، مخترع و طراح سامانه صرفاب درسال 1395 موفق به تولید سامانه آبیاری زیرسطحی صرفاب شده است.
این سامانه دارای اظهارنامه ثبت اختراع بوده و هیچ گونه نمونه مشابه داخلی و خارجی ندارد.
اساس طراحی و طریقه کار سامانه صرفاب، انتقال آب ازسطح زمین به محل ریشه گیاهان است.
این مهم با انتقال آب از سطح به عمق 30 الی 40 سانتیمتری زمین، کاهش تبخیر و تعرق از سطح خاک توسط عوامل طبیعی مانند نور خورشید ، هوا و باد را باعث گشته و همچنین علف های هرز نیز بدلیل دارا بودن ریشه های سطحی تر از درختان امکان استفاده از آب آبیاری را نخواهند داشت .
جلوگیری از هدر رفت آب به طرق مذکور ضمن کاهش میزان آب آبیاری ، سبب افزایش راندمان آبیاری نسبت به روش های متداول و روش های بسیار پرمصرف سنتی می گردد.

  • 1- صرفه جويي در مصرف آب به ميزان بسيار بالا

  • 2- سادگي در بکارگيري و عدم نياز به نيروي متخصص

  • 3- قابلیت اتصال به خطوط لوله آبیاری قدیمی و حتی استفاده از مخزن آب متحرک (استفاده از تانکر)

آبیاری زیرسطحی

آبیاری زیرسطحی درختان یک روش علمی است که بر اساس آن می توان آب مورد نیاز درخت را به طور مستقیم به ریشه درخت رساند. اگر چه روش های متعددی در این خصوص نظیر استفاده از لوله های سیمانی، استفاده از قطره چکان و مواردی از این قبیل ارائه شده است، اما سامانه صرفاب یک طرح خلاقانه است که می تواند متناسب با نوع درخت، نوع زمین، ویژگی های سطح زمین و سایر مولفه های تعیین کننده در آبیاری درختان، تقریباً بدون استفاده از حامل های انرژی، انعطاف پذیری بالایی داشته باشد

ماموریت ما

با این وجود مطالعه الگوی مصرف آب در کشورها و سهم بیش از 90 درصدی که برای حوزه کشاورزی محاسبه شده است، بی شک راهکارهای صرفه جویی بهینه سازی در حوزه کشاورزی اثرگذاری بیشتری در این بحران خواهند داشت. «سامانه صرفاب» یک راهکار خلاقانه و نسبتاً جدید در حوزه آبیاری درختان است که با محور قرار دادن اشکالات و محدودیت های دیگر روش های آبیاری و رفع آن ها، توانسته است تا 75 درصد در مصرف آب صرفه جویی ایجاد میشود

حقایق جالب

سبزآفرینان

01

فروش رایگان

اجرای این طرح به زودی

02

باز پرداخت 60 روزه

سبزآفرینان

03

صندوق ورودی حرفه ای

سبزآفرینان

04

هدیه ویژه

سبزآفرینان

05

بهترین تضمین قیمت

سبزآفرینان

06

حمل و نقل سریع

سبزآفرینان

تیم ما

شرکت سبزآفرینان، با هدایت کارآفرین برترملی “جناب علیرضا رضائی عارف”  و کارشناسان و مشاوران حرفه ای مجرب و مطلع از سرتاسر ایران که دارای تجربیات و سوابق آموزشی و حرفه ای متنوع و گسترده ای می باشند. از جمله ویژگی های مشترک افراد تیم ما می توان به اشتیاق تحسین برانگیز آنان جهت کمک به افراد در انتخاب و ارتقای وضعیت شغلی و حرفه ای خود اشاره نمود.

مشتریان

با مشتریان خوشحال ما آشنا شوید

همکاران ما

نمایندگی های مجاز  ما